animeciler

ryukl
anime izleyen kişiler için kullanılan sıfat. cahiller tarafından manga okuyan kişilere de animeciler dendiği görülmüştür. mangacılar dense bir garip olurdu zaten.

15-20 defa animeciler dediğinizde tarikat müridlerine verilen bir isme benzetmeye başlıyorsunuz. fetöcüler, sabataycılar, menzilciler, bilmem ne s*kimciler gibi..
animeci
eskiden daha güzel olan topluluğa verilen unvan. zamanında azdık ve özdük animeci görünce sevinirdik şimdi animeci görmeyince sevinecek duruma geldik. bir tane anime izleyen animeciyim diye geziyo deyip ergen kafasına girmek istemiyorum. kim ne yaparsa yapsın ama cidden artık bir bölüm izleyen animeci oluyor. aslında animecilerin bu kadar çoğalması iyi bir şey olsa da kabullenemiyorum...

ek olarak otakuyum dememek için kullanılır ki makuldur.
siyasetci
animeci kelimesi çok saçma. izlediğim bir şeye göre bir gruba ayrılmam gerçekten çok saçma. beyin yoksullarının "çizgi film mi izliyorsun ehe" demesi ile aynı şey. instagramda profil fotoğrafımda anime karakteri olduğu için bir gönderiye yorum yaptığımda altına "max animeci iq" yazan embesiller oluyor.
paranoid filozof
yalnızca hentai izlediği, anime konuştuğu, s*kim sonik shipler yaptığı “sanılan”, sosyal aktiviteleri olmayan, içe kapanık, saplantılı ve hayal aleminde yaşayan “anime izleyicilerini” tanımlamak için kullanılır. aslında gerçeğin sanıldığı gibi olmadığını biliyoruz ama anlatamıyoruz. peki anlatmak zorunda mıyız? o da sizin hayat görüşünüze kalmış bir şey.

şahsen hakkımızda kimin ne düşündüğü s*kimde bile değil. açmışım bir site, hem ben hem de isteyen herkes istediği gibi bu konularda görüş belirtebilir ve bu da kimseyi alakadar etmez. ayrıca burası gerektiğinde sosyal dışlanmaya maruz kalma ihtimaline karşı “animeciler” için bir toplanma ve destek platformu olarak da işlev görecektir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol