susanoo

otakusensei
herkeste aynı şekle, renge ve özelliğe sahip olmayan sharingan tekniği. uchiha madara'da mavi renkli, çift kılıçlı ve devasa büyüklükte bir susanoo bulunurken, uchiha itachi'de kırmızı renkte, silah olarak kılıç-kalkan kullanan ve mühürleme tekniğine sahip susanoo bulunur. uchiha sasuke'de ise mor renkte ve ok atan susanoo vardı sanırım, ayrıntısını hatırlamıyorum.
ryukl
izanagi ve izanami'nin üç çocuğundan birisi, en küçük olanı. amaterasu'nun ise erkek kardeşidir. amaterasu adındaki kezban ablası yüzünden gül gibi okyanus tanrısı olan susanoo sürgün edilip durmuştur. yazık günah valla şu tanrılara da biraz acıyın. yagami light'a acımadınız zaten :(
sephremoth
Çift Mangekyou Sharingan'ı uyandıran herhangi bir Sharingan kullanıcısı Susano'o tekniğini kullanma yeteneğine sahiptir ve her Sharingan kullanıcısının benzersiz bir Susano'o formu olduğu bilinmektedir.Kişiliğe göre sussanonun yapısı değişir.
Sasuke intikamcı bir kişiliğe sahip olduğu için sussanosunun rengi mordu.Itachinin kanlı bir geçmişi olduğu için kırmızıydı kakashininki umutu simgeleyen açık maviydi vesaire vesaire
Ha şimdi diceksin e kardeşim ben uchihayım tamam,hadi double Mangekyo sharinganim var ben sussanomu araba şeklinde yapmak istiyorum.Yok öyle birşey sussanonun de belirli kademeleri vardır onun dışına çıkamazsın.Her ne kadar Mangekyo Sharingan kullanıcıları sussano kullanabilsede bu onları yavaş yavaş kör eder.[ybkz]Mangekyo Sharingan[/ybkz] Bu körlükten kurtulmanın tek yolu ise (bkz: Eternal Mangekyou Sharingan) a sahip olmaktır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol