confessions

jhawwarlihnn

1. nesil Yazar - genin - Yazar -

  1. toplam entry 61
  2. takipçi 0
  3. puan 1846

animelerin size kattığı şeyler

jhawwarlihnn
diziler, kitaplar, şarkılar, filmler size ne katıyor ise odur aslında kattığı şeyler.
yine de başlıca;

kafa yapınızın, zevklerinizin vesaire uyuştu, konuşacak konu bulmakta zorlanmayacağınız gerek gerçek gerek sanal arkadaşlar bulmanıza yardımcı olabilir.
(bkz: anime izleyenlerin ortak özellikleri)

evde başka işiniz yoksa iyi zaman geçirmeye yarar.

ilham almanızı da sağlayabilir. evet her türlü konuda herhangi bir şey olabilir.

ve içerik üretici biriyseniz neredeyse sınırsız içerik demektir.

yani aşağı yukarı kitaplar, diziler, şarkılar, filmler size ne veriyorsa o!

anime ve anime severlerden nefret eden insan

jhawwarlihnn
Bu insanın olayı;anime sevmemesi değil,animelere ve anime izleyen insanlara sanki kan davası varmış gibi resmen kin duymasıdır.Zaten sevmeyen birine bu yüzden laf atmak gibi bir şey söz konusu dahi olamaz.Bu kişiler genellikle çevresindeki sürüce söylenti ve önyargıyla aklını tıkamışlardır.Bu yüzden de ona ne izlerseniz izletin asla güzel gelmez veya aslında iyiymiş ha diyemez.Körü körüne nefret etmeye ve izleyenlere aptal,sapık,sırma sodayı çay kaşığıyla içen erkek vsvs gibi hakaretler,aşağılamalar ve benzetmeler savurmaya devam eder.F*ck anime posterleri asar,animeyi yamete kudasaiiihh ve hentaiden ibaret sanar.Yada öyle olmadığını bilse bile öyle olduğunu körü körüne iddaa eder.Kısacası uzak dur güzel kardeşim benim.

todoroki kocam yhaa

jhawwarlihnn
Todoroki x bilmemne shiplerini hikayesine atıp todoşum beni aldatıyho yhaa diyen bir sevgiliniz olursa ilerde....Todorokinin tüm karizmasını herkesin gözünde yerle bir eden toxic veletlerin kusturucu niteliğindeki jutsusudur

anime izlerken ağlamak

jhawwarlihnn
birkaç kez yaşadığım olay. onlarda baya uğruna gözyaşı dökmeyi sonuna kadar hak eden efsane sahnelerdi. oradan buradan saçma sapan romantik animeler de üzülmedim bile, gözyaşından çok bunalmaktan ter dökmüşümdür. Konusunda ayrılık, aldatma vs. den başka üzücü(üzücü falan değillerdi) sayılan unsur bulunmayan sözde ayh çko dramatik animelerde ağlanmamalı.

golden time

jhawwarlihnn
Nedense pek ısınamadığım romantik türdeki anime.Olaylar çok saçma hallere giriyor.Çoğu karakter çok sinir bozucu geliyor ve arada türk işine dönüyor.Yarısında kalıverdim aylardır.

Sevenlerinin oldukça fazla olduğu da görüyorum.İsterseniz bir şans verebilirsiniz.

her animeyi yarım bırakmak

jhawwarlihnn
Genelde ilk başladıktan bir süre sonra görülebilen davranış.Birinin finaline ulaşmadan hop başkasını izlemeye başlamak.Bazılarını bilerek ve isteyerek birdaha asla veya en azından uzunca bir süre bakmamak üzere yarım bırakmak da görülebilir.Benim de baya yarımım vardı.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol