confessions

maddo sayentisto

1. nesil Yazar - genin - Yazar -

  1. toplam entry 61
  2. takipçi 0
  3. puan 1310

kisuke urahara

maddo sayentisto
bleach serisindeki has adamlardan biridir, bleach serisinde en sevdiğim 2.karakterdir. ichigoyu ichigo yapmıştır. aizen ile yapılan son dövüşte ichigoyu kurtarmış ve aizeni muhürlemiştir. en yüksek dereceli hadou olan goryutenmetsuyu kullanabildiği bilimen 2 kişiden biridir. tybw arcta yhwach tarafından soul societynin en önemli 5 gücünden biri olarak gösterilmiştir. (kurosaki ichigo, zaraki kenpachi, aizen sousuke, hyousube ichibe, urah ara kisuke)

anime izlemeye yeni başlayacaklara tavsiyeler

maddo sayentisto
- indirerek izlemek isteyenler için nyaa.si ve 1337x.to 2 büyük kaynaktır, indirmeden önce seslendirmeye dikkat etmeniz gerekir.
- üç büyükler ile başlayacaksanız (özellikle naruto serileri ve bleach için geçerli) filler listesine bakarak fillerları atlamanızı öneririm.
- bir yandan manga okuma alışkanlığı da kazanırsanız sizin için iyi olur, bazı serilerin animasyonunu beklemek istemeyebilirsiniz. (bkz: mangadan devam etmek)
bonus: lütfen önünüze gelen karakteri ilahlaştırmayın.

en havalı villain

maddo sayentisto
kesinlikle aizen sousuke. koskoca gotei 13ü yıllarca ayakta uyut, bu sırada hedefine yönelik planlarını yap. ihanet edeceğin zaman bile herkesi şaşkına çevir. seni yendiklerini düşündüklerinde "kyouka suigetsu'mun gücüne yenik düştünüz" diyerek rakiplerini yerin dibine sok. yoluna çıkan engelleri gözünü kırpmadan ortadan kaldır. sayısız mühürle 1.5 yıl tutsaklığın ardından seireiteiyi salla. (bleachteki reiatsu olayı efsane) karşına her şeye kadir, yeni tanrı şeklinde çıkan adamı sandalyende (bkz: aizen-sama'nın sandalyesi) otururken "soul society'me hoşgeldin" diyerek karşıla. finalde büyük rol oyna. bunların hepsini yaotı bu adam. daha kaliteli bi villain olamaz.

efsane anime sözleri

maddo sayentisto
yhwach, ölüm korkusunun olmadığı bir dünya yaratmak istedi; insanlar böylece korku olmadan yaşamaya devam edebilecekti ancak böyle bir dünyada kendilerini korkularından emin kılacak olan şeye, umuda asla ulaşamayacaklardı. ancak onlar için hiçbir şey ölüm ile yüzleşmek için emin adımlarla ilerlemekle kıyaslanamaz. insanlar bu sebepten ötürü bu ilerleyişe eşsiz ve özel bir isim vermişler: "cesaret"
- aizen-sama

bleach

maddo sayentisto
dün mangasını bitirdim. önceki entrymi editleyerek bu mükemmelliği oraya sığdıramayacağımı düşündüğüm için ayrı bir entry giriyorum. bu kadar harika bir eser olamaz. en heyecanlı sahneler, aksiyon, vs vs her şey mangada. animeyi izleyip kaldığım yerden okudum ancak baştan sona bir kez okuyabilirim. her ne kadar manga okumaya alışik olmasam ve de animasyondaki kadar heyecana kapılmayan biri olsam da okurken zevkten dört köşe oldum. tavsiyem okurken arkada bir ost çaldırmanız. never meant to belong ost baya sağlamdır tavsiye edeyim. izlediyseniz şöyle diyeyim 2022 de geleceği söylenen thousand years blood war arc, animenin bana göre en iyi arcı olan arrancar arctan bile iyi. sabırsızlıkla bekliyorum, animasyonu üstlenenlerin eseri mahvetmemeleri temennisiyle tabii ki.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol